sunce .5deg.com

Pozicija: 5deg > Sunce > Paragvaj >

Paragvaj Izlazak sunca, zalazak sunca

vreme izlaska, zalaska sunca ili položaj Sunca zavisi od lokacije u državi (geografska širina, geografska dužina i lokalna vremenska zona). Istok države Paragvaj, (grad sa najvećom geografskom dužinom - iz naše baze podataka koja uključuje 62 gradova):
Salto del Guairá, Izlazak sunca: 05:54:19, zalazak sunca: 17:24:01 (Lokalno vreme)
Zapad države Paragvaj, (grad sa najmanjom geografskom dužinom):
Filadelfia, Izlazak sunca: 06:15:44, zalazak sunca: 17:48:23 (Lokalno vreme)
Na primer, trajanje izlaska sunca od istoka do zapada Paragvaj države je: 0h 21m 25s
To znači da ne možemo izračunati tačne vreme izlaska sunca i zalaska sunca za Paragvaj državu. Izaberi grad za više informacija.

  Najveći Zapad← Istok→ Sever↑ Jug↓
Grad Asunsion Filadelfia Salto del Guairá Fuerte Olimpo Juan de Ayolas
Geografska širina ↕ -25.301 -22.339 -24.063 -21.042 -27.387
Geografska dužina ↔ -57.636 -60.032 -54.307 -57.874 -56.847
Lokalna vremenska zona GMT-04 GMT-04 GMT-04 GMT-04 GMT-04
Izlazak sunca 06:08:42 06:15:44 05:54:19 06:06:02 06:07:24
Solarno podne 11:52:29 12:02:04 11:39:10 11:53:26 11:49:19
zalazak sunca 17:36:16 17:48:23 17:24:01 17:40:50 17:31:15
Dužina dana 11h 27m 34s 11h 32m 39s 11h 29m 42s 11h 34m 48s 11h 23m 51s

Gradovi u Paragvaj državi

Pronađi grad za više informacija o izlasku-, zalasku- i položaju Sunca.:

10 najvećih gradova sortirani po veličini:

Asunsion Sijudad del Este San Lorenzo Capiatá Lambaré Fernando de la Mora Limpio Nemby Pedro Juan Caballero Encarnación

100 najvećih gradova, sortirani po abecednom redosledu:


A:
Areguá Arquitecto Tomás Romero Pereira Asunsion
B:
Bella Vista Benjamín Aceval
C:
Caacupé Caaguazú Caazapá Capiatá Capitán Bado Carapeguá Colonia General Alfredo Stroessner Colonia Menno Concepción Coronel Oviedo
D:
Doctor Juan León Mallorquín
E:
Emboscada Encarnación Eusebio Ayala
F:
Fernando de la Mora Filadelfia Fuerte Olimpo
G:
Guarambaré
H:
Hohenau Horqueta
I:
Itá Itauguá
J:
Juan de Ayolas
L:
Lambaré Lima Limpio
M:
Mariano Roque Alonso
N:
Nanawua Nemby Nueva Esperanza
O:
Obligado
P:
Paraguarí Pedro Juan Caballero Pilar Piribebuy Presidente Franco Puerto Rosario
Q:
Quiindy
R:
Repatriación
S:
Salto del Guairá San Antonio San Isidro de Curuguaty San José San Juan Bautista San Juan Nepomuceno San Lorenzo San Pedro de Ycuamandiyú San Pedro del Paraná Santa Rita Santa Rosa Misiones Sijudad del Este
T:
Tobatí
V:
Villa Elisa Villa Hayes Villarrica
Y:
Yaguarón Ypacarai