sunce .5deg.com

Pozicija: 5deg > Sunce > Moldavija >

Moldavija Izlazak sunca, zalazak sunca

vreme izlaska, zalaska sunca ili položaj Sunca zavisi od lokacije u državi (geografska širina, geografska dužina i lokalna vremenska zona). Istok države Moldavija, (grad sa najvećom geografskom dužinom - iz naše baze podataka koja uključuje 59 gradova):
Pervomaisc, Izlazak sunca: 07:26:22, zalazak sunca: 18:03:10 (Lokalno vreme)
Zapad države Moldavija, (grad sa najmanjom geografskom dužinom):
Briceni, Izlazak sunca: 07:40:32, zalazak sunca: 18:12:04 (Lokalno vreme)
Na primer, trajanje izlaska sunca od istoka do zapada Moldavija države je: 0h 14m 10s
To znači da ne možemo izračunati tačne vreme izlaska sunca i zalaska sunca za Moldavija državu. Izaberi grad za više informacija.

  Najveći Zapad← Istok→ Sever↑ Jug↓
Grad Kišinjev Briceni Pervomaisc Otaci Vulcăneşti
Geografska širina ↕ 47.006 48.363 46.733 48.433 45.685
Geografska dužina ↔ 28.858 27.078 29.962 27.799 28.406
Lokalna vremenska zona GMT+03 GMT+03 GMT+03 GMT+03 GMT+03
Izlazak sunca 07:31:13 07:40:32 07:26:22 07:37:46 07:31:00
Solarno podne 12:49:11 12:56:18 12:44:46 12:53:25 12:50:59
zalazak sunca 18:07:09 18:12:04 18:03:10 18:09:04 18:10:59
Dužina dana 10h 35m 56s 10h 31m 32s 10h 36m 48s 10h 31m 18s 10h 39m 59s

Gradovi u Moldavija državi

Pronađi grad za više informacija o izlasku-, zalasku- i položaju Sunca.:

10 najvećih gradova sortirani po veličini:

Kišinjev Tiraspolj Bălţi Bender Rîbniţa Cahul Ungheni Soroca Orhei Dubăsari

100 najvećih gradova, sortirani po abecednom redosledu:


A:
Anenii Noi
B:
Bălţi Basarabeasca Bender Bilicenii Vechi Briceni Briceni
C:
Cahul Călăraşi Camenca Cantemir Căuşeni Ceadîr-Lunga Chiţcani Cimişlia Ciorescu Cocieri Comrat Cricova Criuleni
D:
Dancu Dnestrovsc Donduşeni Drochia Dubăsari
E:
Edineţ
F:
Fălești Floreşti
G:
Glodeni Grigoriopol
H:
Hînceşti
I:
Ialoveni Iargara
K:
Kišinjev
L:
Leova
M:
Mîndreşti
N:
Nisporeni
O:
Ocniţa Orhei Otaci
P:
Pervomaisc
R:
Rezina Rîbniţa Rîşcani
S:
Sîngera Sîngerei Slobozia Şoldăneşti Soroca Stăuceni Ştefan Vodă Strășeni
T:
Taraclia Teleneşti Tiraspolj Tvardița
U:
Ungheni
V:
Vadul lui Vodă Vulcăneşti