sunce .5deg.com

Pozicija: 5deg > Sunce > Kuba >

Kuba Izlazak sunca, zalazak sunca

vreme izlaska, zalaska sunca ili položaj Sunca zavisi od lokacije u državi (geografska širina, geografska dužina i lokalna vremenska zona). Istok države Kuba, (grad sa najvećom geografskom dužinom - iz naše baze podataka koja uključuje 147 gradova):
Maisí, Izlazak sunca: 06:53:30, zalazak sunca: 18:29:05 (Lokalno vreme)
Zapad države Kuba, (grad sa najmanjom geografskom dužinom):
Mantua, Izlazak sunca: 07:35:46, zalazak sunca: 19:07:53 (Lokalno vreme)
Na primer, trajanje izlaska sunca od istoka do zapada Kuba države je: 0h 42m 16s
To znači da ne možemo izračunati tačne vreme izlaska sunca i zalaska sunca za Kuba državu. Izaberi grad za više informacija.

  Najveći Zapad← Istok→ Sever↑ Jug↓
Grad Havana Mantua Maisí Habana del Este Santijago de Kuba
Geografska širina ↕ 23.133 22.291 20.247 23.159 20.021
Geografska dužina ↔ -82.383 -84.286 -74.152 -82.331 -75.827
Lokalna vremenska zona GMT-04 GMT-04 GMT-04 GMT-04 GMT-04
Izlazak sunca 07:28:53 07:35:46 06:53:30 07:28:41 07:00:01
Solarno podne 13:14:13 13:21:49 12:41:17 13:14:00 12:47:59
zalazak sunca 18:59:33 19:07:53 18:29:05 18:59:19 18:35:58
Dužina dana 11h 30m 40s 11h 32m 7s 11h 35m 35s 11h 30m 38s 11h 35m 57s

Gradovi u Kuba državi

Pronađi grad za više informacija o izlasku-, zalasku- i položaju Sunca.:

10 najvećih gradova sortirani po veličini:

Havana Santijago de Kuba Camagüey Olgin Guantánamo Santa Klara Diez de Octubre Arroyo Naranjo Arroyo Naranjo Viktorija de Las Tunas

100 najvećih gradova, sortirani po abecednom redosledu:


A:
Aguada de Pasajeros Alamar Amancio Arroyo Naranjo Arroyo Naranjo Artemisa
B:
Banes Baracoa Bartolomé Masó Bauta Bayamo Boyeros
C:
Cabaiguán Cacocum Caibarién Calimete Camagüey Camajuaní Campechuela Cauto Cristo Centro Habana Cerro Chambas Ciego de Ávila Cifuentes Ciro Redondo Condado Consolación del Sur Contramaestre Corralillo Cruces Cueto Cumanayagua
D:
Diez de Octubre
E:
Encrucijada
F:
Florida
G:
Gibara Guáimaro Guanabacoa Guanajay Guantánamo Güines Güira de Melena
H:
Habana del Este Havana
J:
Jagüey Grande Jesús Menéndez Jiguaní Jimaguayú Jobabo Jovellanos
K:
Kardenas Kolon
L:
La Habana Vieja La Salud Los Palacios
M:
Madruga Maisí Manicaragua Manzaniljo Mariel Matanzas Minas Minas de Matahambre Moa Moron
N:
Nuevitas
O:
Olgin
P:
Palma Soriano Palmira Pedro Betancourt Perico Pinar del Río Placetas Puerto Padre
R:
Ranchuelo Regla Remedios Río Cauto Río Guayabal de Yateras
S:
Sagua la Grande San Antonio de los Baños San Cristobal San Germán San José de las Lajas San Luis San Miguel del Padrón Sancti Spíritus Santa Cruz del Sur Santa Klara Santiago de las Vegas Santijago de Kuba Santo Domingo Sjenfuegos
T:
Trinidad
U:
Unión de Reyes
V:
Vertientes Viktorija de Las Tunas Viñales
Y:
Yaguajay Yara